eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191203 03.12.2019 Hitra valgnemnd 2019-2023 10:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
20191015 15.10.2019 Hitra valgnemnd 2019-2023 13:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ole L. Haugen Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Varaordfører torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem monica.mollan@hitra.kommune.no Ikke registrert 46476889
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem jann.oddvar.krangnes@hitra.kommune.no Ikke registrert 91346012
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 90964673
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem sigrid.helene.hanssen@hitra.kommune.no Ikke registrert 48244840
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no Ikke registrert 99534538
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem john.lernes@hitra.kommune.no Ikke registrert 95875858
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Varamedlem guro.aabakken@hitra.kommune.no Ikke registrert 47684072
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Høyre (H) Varamedlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Synnøve Hanssen Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Varamedlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Arnt Magne Flesvik Arnt Magne Flesvik Senterpartiet (SP) Varamedlem arnt.magne.flesvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 48285774
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Varamedlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 72 44 45 64