eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191204 04.12.2019 Utvalg for Helse og omsorg 2019-2023 17:00 Hitra Frivilligsentral
20191125 25.11.2019 Utvalg for Helse og omsorg 2019-2023 17:00 Hitra rådhus Kantina
20191113 13.11.2019 Utvalg for Helse og omsorg 2019-2023 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Leder lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Ann Bodil Kosberg Wingan Ann Bodil Kosberg Wingan Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ann.bodil.kosberg.wingan@hitra.kommune.no Ikke registrert 94150322
Lars Erik Strand Vitsø Lars Erik Strand Vitsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.erik.strand.vitso@hitra.kommune.no Ikke registrert 95764589
Jan-Egil Handberg Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Synnøve Hanssen Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Roger Magne Sørensen Roger Magne Sørensen Venstre (V) Varamedlem roger.magne.sorensen@hitra.kommune.no Ikke registrert 91537123
Malin Helgebostad Monsø Malin Helgebostad Monsø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malin.monso@hitra.kommune.no Ikke registrert 91586099
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Rødt (R) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Malfrid Olava Knutshaug Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 72 44 22 17
Per Krangnes Per Krangnes Rødt (R) Varamedlem per.krangnes@hitra.kommune.no 91813054 Ikke registrert
Tora Mellemsether Tora Mellemsether Senterpartiet (SP) Varamedlem tora.mellemsether@hitra.kommune.no Ikke registrert 41541416
Anton Martin Andresen Anton Martin Andresen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Høyre (H) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 72 44 36 52
Heidi Furuvik Heidi Furuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem heidi.furuvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 90685368
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Marianne Østensen Marianne Østensen Høyre (H) Varamedlem marianne.ostensen@hitra.kommune.no Ikke registrert 94804459