eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191217 17.12.2019 Formannskap 2019-2023 10:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
20191203 03.12.2019 Formannskap 2019-2023 11:20 Hitra rådhus Ordførers kontor
20191119 19.11.2019 Formannskap 2019-2023 10:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
20191105 05.11.2019 Formannskap 2019-2023 10:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
20191028 28.10.2019 Formannskap 2019-2023 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20191015 15.10.2019 Formannskap 2019-2023 16:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ole L. Haugen Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Varaordfører torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem monica.mollan@hitra.kommune.no Ikke registrert 46476889
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem jann.oddvar.krangnes@hitra.kommune.no Ikke registrert 91346012
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 90964673
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem sigrid.helene.hanssen@hitra.kommune.no Ikke registrert 48244840
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no Ikke registrert 99534538
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem john.lernes@hitra.kommune.no Ikke registrert 95875858
Erlend Broholm Erlend Broholm Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem erlend.broholm@hitra.kommune.no Ikke registrert 40611572
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Varamedlem guro.aabakken@hitra.kommune.no Ikke registrert 47684072
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Høyre (H) Varamedlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Synnøve Hanssen Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Varamedlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert