eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191212 12.12.2019 Kommunestyre 2019-2023 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20191121 21.11.2019 Kommunestyre 2019-2023 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20191017 17.10.2019 Kommunestyre 2019-2023 13:30 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20191010 10.10.2019 Kommunestyre 2019-2023 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Medlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Stig Wraalsen Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stig.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Roy Egil Oldervik Roy Egil Oldervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy.egil.oldervik@hitra.kommune.no 416 30 394 Ikke registrert
Malfrid Olava Knutshaug Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 72 44 22 17
Aase Anne Strømsvik Olsen Aase Anne Strømsvik Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aase.anne.stromsvik.olsen@hitra.kommune.no 416 36 027 72 44 55 33
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no Ikke registrert 99534538
Ole L. Haugen Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Arne Inge Nøstvik Arne Inge Nøstvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arne.inge.nostvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 90146075
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Medlem john.lernes@hitra.kommune.no Ikke registrert 95875858
Bjørn Jensen Bjørn Jensen Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjorn.jensen@hitra.kommune.no Ikke registrert 48001539
Lars Erik Strand Vitsø Lars Erik Strand Vitsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.erik.strand.vitso@hitra.kommune.no Ikke registrert 95764589
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem monica.mollan@hitra.kommune.no Ikke registrert 46476889
Ann Bodil Kosberg Wingan Ann Bodil Kosberg Wingan Arbeiderpartiet (AP) Medlem ann.bodil.kosberg.wingan@hitra.kommune.no Ikke registrert 94150322
Cathrine Lossius Cathrine Lossius Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem cathrine.lossius@hitra.kommune.no Ikke registrert 40480778
Thomas Glørstad Thomas Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thomas.glorstad@hitra.kommune.no Ikke registrert 45846602
Malin Helgebostad Monsø Malin Helgebostad Monsø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malin.monso@hitra.kommune.no Ikke registrert 91586099
Terje Stølan Terje Stølan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem terje.stolan@hitra.kommune.no Ikke registrert 41255856
Sanja Jovic Sanja Jovic Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sanja.jovic@hitra.kommune.no Ikke registrert 46331168
Ole Hofstad Eide Ole Hofstad Eide Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ole.hofstad.eide@hitra.kommune.no Ikke registrert 45392691
Erlend Broholm Erlend Broholm Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem erlend.broholm@hitra.kommune.no Ikke registrert 40611572
Bjørg Brasøy Bjørg Brasøy Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem bjorg.randi.brasoy@hitra.kommune.no 911 84 984 Ikke registrert
Hilde Jørgensen Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 91332172 Ikke registrert
Olav Athammer Olav Athammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.athammer@hitra.kommune.no 913 32 172 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Rødt (R) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Lisa Pedersen Haugen Lisa Pedersen Haugen Rødt (R) Varamedlem lisa.pedersen.haugen@hitra.kommune.no Ikke registrert 97081405
Andreas Brorstad Lervik Andreas Brorstad Lervik Rødt (R) Varamedlem andreas.brorstad.lervik@hitra.kommune.no Ikke registrert 41205686
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem jann.oddvar.krangnes@hitra.kommune.no Ikke registrert 91346012
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Medlem guro.aabakken@hitra.kommune.no Ikke registrert 47684072
Per Krangnes Per Krangnes Rødt (R) Varamedlem per.krangnes@hitra.kommune.no 91813054 Ikke registrert
Inge Dahlø Inge Dahlø Venstre (V) Varamedlem Inge.Dahlo@hitra.kommune.no 484 31 955 Ikke registrert
Roger Magne Sørensen Roger Magne Sørensen Venstre (V) Varamedlem roger.magne.sorensen@hitra.kommune.no Ikke registrert 91537123
Bjørn Rønning Bjørn Rønning Venstre (V) Varamedlem bjorn.ronning@hitra.kommune.no Ikke registrert 48077811
Kolbjørn Ulvan Kolbjørn Ulvan Venstre (V) Varamedlem kolbjorn.ulvan@hitra.kommune.no Ikke registrert 90745095
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Varaordfører torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Medlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 72 44 45 64
Siv Mari Murvold Siv Mari Murvold Senterpartiet (SP) Varamedlem siv.mari.murvold@hitra.kommune.no 488 69 456 Ikke registrert
Arnt Magne Flesvik Arnt Magne Flesvik Senterpartiet (SP) Medlem arnt.magne.flesvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 48285774
Tora Mellemsether Tora Mellemsether Senterpartiet (SP) Varamedlem tora.mellemsether@hitra.kommune.no Ikke registrert 41541416
Jon Lian Jon Lian Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.lian@hitra.kommune.no Ikke registrert 91701622
May Elise Jamtøy Stolpnes May Elise Jamtøy Stolpnes Senterpartiet (SP) Varamedlem may.elise.jamtoy.stolpnes@hitra.kommune.no Ikke registrert 47602388
Trond Larsen Trond Larsen Senterpartiet (SP) Varamedlem trond.larsen@hitra.kommune.no Ikke registrert 97042211
Linn-Christin Jobotn Linn-Christin Jobotn Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem linn-christin.jobotn@hitra.kommune.no Ikke registrert 92418612
Janne-Elise Handberg Janne-Elise Handberg Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem janne-elise.handberg@hitra.kommune.no Ikke registrert 46415010
Jorun Helen Strømmen Jorun Helen Strømmen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem jorun.helen.strømmen@hitra.kommune.no Ikke registrert 90172304
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Jan-Egil Handberg Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Inga Kristine Heggvik Inga Kristine Heggvik Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inga.heggvik@hitra.kommune.no 93871089 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 90964673
Otto Jæger Lien Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem post@kvernhusvik.no Ikke registrert 95081112
Inger Marie Sundgård Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Gunnar Ingolf Andresen Gunnar Ingolf Andresen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem gunnar.ingolf.andresen@hitra.kommune.no 916 70 941 72 44 31 80
Synnøve Hanssen Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Kåre Rømuld Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 72 44 23 21
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Medlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Høyre (H) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 72 44 36 52
Stig Atle Lervåg Stig Atle Lervåg Høyre (H) Varamedlem stig.atle.lervag@hitra.kommune.no 486 06 662 Ikke registrert
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem sigrid.helene.hanssen@hitra.kommune.no Ikke registrert 48244840
Marianne Østensen Marianne Østensen Høyre (H) Varamedlem marianne.ostensen@hitra.kommune.no Ikke registrert 94804459
Tore Johan Strømmen Tore Johan Strømmen Høyre (H) Varamedlem tore.johan.strommen@hitra.kommune.no Ikke registrert 91568152
Håvard Hestnes Håvard Hestnes Høyre (H) Varamedlem haavard.hestnes@hitra.kommune.no Ikke registrert 91784094
Heidi Furuvik Heidi Furuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem heidi.furuvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 90685368
Atle Andreas Thomassen Atle Andreas Thomassen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem atle.andreas.thomassen@hitra.kommune.no Ikke registrert 98120377
Bjørn Morvik Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjorn.morvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 21 06
Håvard Heggvik Håvard Heggvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem havard.heggvik@hitra.kommune.no 950 69 962 Ikke registrert
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Bjørg Reitan Bjørgvik Bjørg Reitan Bjørgvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjorg.reitan.bjorgvik@hitra.kommune.no 913 74 371 72 44 46 49
Geir Samdahl Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert