eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211216 16.12.2021 Hitra kommunestyre 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220127 27.01.2022 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211125 25.11.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20211021 21.10.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210924 24.09.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210923 23.09.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210902 02.09.2021 Hitra kommunestyre 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210617 17.06.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210520 20.05.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210505 05.05.2021 Hitra kommunestyre 15:00 Fjernmøte etter kommuneloven § 11-7
20210413 13.04.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210318 18.03.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Fjernmøte etter kommuneloven § 11-7 via Teams
20210218 18.02.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210128 28.01.2021 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201230 30.12.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Teamsmøte
20201210 10.12.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201126 26.11.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201105 05.11.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201015 15.10.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200925 25.09.2020 Hitra kommunestyre 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200909 09.09.2020 Hitra kommunestyre 09:00 Hjorten Hotell
20200908 08.09.2020 Hitra kommunestyre 17:00 Hjorten Hotell
20200825 25.08.2020 Hitra kommunestyre 13:30 Befaring Hitra 2
20200625 25.06.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200528 28.05.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200430 30.04.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200312 12.03.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200130 30.01.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200123 23.01.2020 Hitra kommunestyre 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ole L. Haugen Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Medlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Medlem john.lernes@hitra.kommune.no 958 75 858 Ikke registrert
Bjørn Jensen Bjørn Jensen Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjorn.jensen@hitra.kommune.no 480 01 539 Ikke registrert
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem monica.mollan@hitra.kommune.no 464 76 889 Ikke registrert
Lars Erik Strand Vitsø Lars Erik Strand Vitsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.erik.strand.vitso@hitra.kommune.no 957 64 589 Ikke registrert
Ann Bodil Kosberg Wingan Ann Bodil Kosberg Wingan Arbeiderpartiet (AP) Medlem ann.bodil.kosberg.wingan@hitra.kommune.no 941 50 322 Ikke registrert
Erlend Broholm Erlend Broholm Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem erlend.broholm@hitra.kommune.no 406 11 572 Ikke registrert
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem jann.oddvar.krangnes@hitra.kommune.no 913 46 012 Ikke registrert
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Medlem guro.aabakken@hitra.kommune.no 476 84 072 Ikke registrert
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Medlem torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 Ikke registrert
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 413 10 349 Ikke registrert
Arnt Magne Flesvik Arnt Magne Flesvik Senterpartiet (SP) Medlem arnt.magne.flesvik@hitra.kommune.no 482 85 774 Ikke registrert
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Medlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 Ikke registrert
Synnøve Aslaug Hanssen Synnøve Aslaug Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem synnove.hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Jan Egil Handberg Jan Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem post@kvernhusvik.no 950 81 112 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 401 08 687 Ikke registrert
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Medlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem sigrid.helene.hanssen@hitra.kommune.no 482 44 840 Ikke registrert
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Bjørg Reitan Bjørgvik Bjørg Reitan Bjørgvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjorg.reitan.bjorgvik@hitra.kommune.no 913 74 371 Ikke registrert
Cathrine Lossius Cathrine Lossius Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem cathrine.lossius@hitra.kommune.no 404 80 778 Ikke registrert
Thomas Glørstad Thomas Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thomas.glorstad@hitra.kommune.no 458 46 602 Ikke registrert
Malin Helgebostad Monsø Malin Helgebostad Monsø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malin.monso@hitra.kommune.no 915 86 099 Ikke registrert
Aase Anne Strømsvik Olsen Aase Anne Strømsvik Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aase.anne.stromsvik.olsen@hitra.kommune.no 416 36 027 Ikke registrert
Roy Egil Oldervik Roy Egil Oldervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy.egil.oldervik@hitra.kommune.no 416 30 398 Ikke registrert
Malfrid Olava Knutshaug Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 Ikke registrert
Terje Stølan Terje Stølan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem terje.stolan@hitra.kommune.no 412 55 856 Ikke registrert
Sanja Jovic Sanja Jovic Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sanja.jovic@hitra.kommune.no 463 31 168 Ikke registrert
Arne Inge Nøstvik Arne Inge Nøstvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arne.inge.nostvik@hitra.kommune.no 901 46 075 Ikke registrert
Stig Wraalsen Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stg.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Bjørg Randi Brasøy Bjørg Randi Brasøy Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem bjorg.randi.brasoy@hitra.kommune.no 911 87 984 Ikke registrert
Ole Hofstad Eide Ole Hofstad Eide Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ole.hofstad.eide@hitra.kommune.no 453 92 691 Ikke registrert
Olav Athammer Olav Athammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.athammer@hitra.kommune.no 913 32 172 Ikke registrert
Hilde Jørgensen Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 971 05 787 Ikke registrert
Lisa Pedersen Haugen Lisa Pedersen Haugen Rødt (R) Varamedlem lisa.pedersen.haugen@hitra.kommune.no 970 81 405 Ikke registrert
Andreas Brorstad Lervik Andreas Brorstad Lervik Rødt (R) Varamedlem andreas.brorstad.lervik@hitra.kommune.no 412 05 686 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Rødt (R) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 404 70 837 Ikke registrert
Per Magne Krangnes Per Magne Krangnes Rødt (R) Varamedlem per.krangnes@hitra.kommune.no 918 13 054 Ikke registrert
Roger Magne Sørensen Roger Magne Sørensen Venstre (V) Varamedlem roger.magne.sorensen@hitra.kommune.no 915 37 123 Ikke registrert
Inge Dahlø Inge Dahlø Venstre (V) Varamedlem inge.dahlo@hitra.kommune.no 484 31 955 Ikke registrert
Bjørn Rønning Bjørn Rønning Venstre (V) Varamedlem bjorn.ronning@hitra.kommune.no 480 77 811 Ikke registrert
Kolbjørn Ulvan Kolbjørn Ulvan Venstre (V) Varamedlem kolbjorn.ulvan@hitra.kommune.no 907 45 095 Ikke registrert
Tora Mellemsether Tora Mellemsether Senterpartiet (SP) Varamedlem tora.mellemsether@hitra.kommune.no 415 41 416 Ikke registrert
Jon Lian Jon Lian Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.lian@hitra.kommune.no 917 01 622 Ikke registrert
May Elise Jamtøy Stolpnes May Elise Jamtøy Stolpnes Senterpartiet (SP) Varamedlem may.elise.stolpnes@hitra.kommune.no 476 02 388 Ikke registrert
Trond Larsen Trond Larsen Senterpartiet (SP) Varamedlem trond.larsen@hitra.kommune.no 970 42 211 Ikke registrert
Siv Mari Murvold Siv Mari Murvold Senterpartiet (SP) Varamedlem siv.mari.murvold@hitra.kommune.no 488 69 456 Ikke registrert
Anton Martin Andresen Anton Martin Andresen Senterpartiet (SP) Varamedlem anton.martin.andresen@hitra.kommune.no 484 91 730 Ikke registrert
Gunnar Ingolf Andresen Gunnar Ingolf Andresen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem gunnar.ingolf.andresen@hitra.kommune.no 417 60 840 Ikke registrert
Linn-Christin Jobotn Linn-Christin Jobotn Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem linn.christin.jobotn@hitra.kommune.no 924 18 612 Ikke registrert
Janne-Elise Handberg Janne-Elise Handberg Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem janne-elise.handberg@hitra.kommune.no 464 15 010 Ikke registrert
Inger Marie Sundgård Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Inga Kristine Heggvik Inga Kristine Heggvik Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inga.kristine.heggvik@hitra.kommune.no 938 71 089 Ikke registrert
Jorun Helen Strømmen Jorun Helen Strømmen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem jorun.helen.strommen@hitra.kommune.no 901 72 304 Ikke registrert
Stig Atle Lervåg Stig Atle Lervåg Høyre (H) Varamedlem stig.atle.lervag@hitra.kommune.no 482 06 662 Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Høyre (H) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 Ikke registrert
Kåre Rømuld Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 Ikke registrert
Marianne Østensen Marianne Østensen Høyre (H) Varamedlem marianne.ostensen@hitra.kommune.no 948 04 459 Ikke registrert
Håvard Hestnes Håvard Hestnes Høyre (H) Varamedlem haavard.hestnes@hitra.kommune.no 917 84 094 Ikke registrert
Tore Johan Strømmen Tore Johan Strømmen Høyre (H) Varamedlem tore.johan.strommen@hitra.kommune.no 915 68 152 Ikke registrert
Geir Samdahl Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert
Håvard Heggvik Håvard Heggvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem havard.heggvik@hitra.kommune.no 422 36 786 Ikke registrert
Bjørn Morvik Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjorn.morvik@hitra.kommune.no 476 19 833 Ikke registrert
Heidi Furuvik Heidi Furuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem heidi.furuvik@hitra.kommune.no 906 85 368 Ikke registrert
Atle Andreas Thomassen Atle Andreas Thomassen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem atle.andreas.thomassen@hitra.kommune.no 981 20 377 Ikke registrert