eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ole L. Haugen Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Varaordfører torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 Ikke registrert
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem monica.mollan@hitra.kommune.no 464 76 889 Ikke registrert
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem jann.oddvar.krangnes@hitra.kommune.no 913 46 012 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 Ikke registrert
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem sigrid.helene.hanssen@hitra.kommune.no 482 44 840 Ikke registrert
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 413 10 349 Ikke registrert
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem john.lernes@hitra.kommune.no 958 75 858 Ikke registrert
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Uavhengig (UAV) Varamedlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 401 08 687 Ikke registrert
Synnøve Aslaug Hanssen Synnøve Aslaug Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem synnove.hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Varamedlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Arnt Magne Flesvik Arnt Magne Flesvik Senterpartiet (SP) Varamedlem arnt.magne.flesvik@hitra.kommune.no 482 85 774 Ikke registrert
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Varamedlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 Ikke registrert