eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210914 14.09.2021 Hitra valgstyre 18:30 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210830 30.08.2021 Hitra valgstyre 00:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210615 15.06.2021 Hitra valgstyre 00:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210504 04.05.2021 Hitra valgstyre 00:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210420 20.04.2021 Hitra valgstyre 00:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Medlem torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 Ikke registrert
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem monica.mollan@hitra.kommune.no 464 76 889 Ikke registrert
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem jann.oddvar.krangnes@hitra.kommune.no 913 46 012 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 Ikke registrert
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem sigrid.helene.hanssen@hitra.kommune.no 482 44 840 Ikke registrert
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem john.lernes@hitra.kommune.no 958 75 858 Ikke registrert
Erlend Broholm Erlend Broholm Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem erlend.broholm@hitra.kommune.no 406 11 572 Ikke registrert
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Varamedlem guro.aabakken@hitra.kommune.no 476 84 072 Ikke registrert
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Uavhengig (UAV) Varamedlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 401 08 687 Ikke registrert
Synnøve Aslaug Hanssen Synnøve Aslaug Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem synnove.hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Varamedlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert