eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20220601 01.06.2022 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220426 26.04.2022 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220323 23.03.2022 Utvalg for oppvekst 17:00 Hjorten Hotell 5. etasje
20220309 09.03.2022 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220126 26.01.2022 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20211130 30.11.2021 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20211026 26.10.2021 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20211006 06.10.2021 Utvalg for oppvekst 15:00 Hjorten Hotell
20210826 26.08.2021 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210614 14.06.2021 Utvalg for oppvekst 10:00 Fjernmøte etter kommuneloven § 11-7 via Teams
20210602 02.06.2021 Utvalg for oppvekst 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210428 28.04.2021 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210407 07.04.2021 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210310 10.03.2021 Utvalg for oppvekst 14:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210210 10.02.2021 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210106 06.01.2021 Utvalg for oppvekst 17:00 Teams Fjernmøte iht. kommuneloven § 11-7
20201201 01.12.2020 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus
20201118 18.11.2020 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201118 18.11.2020 Utvalg for oppvekst 13:30 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201020 20.10.2020 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus
20200915 15.09.2020 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresal
20200616 16.06.2020 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200427 27.04.2020 Utvalg for oppvekst 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200211 11.02.2020 Utvalg for oppvekst 13:00 Strand oppvekstsenter
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Leder eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 Ikke registrert
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Nestleder dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Bjørn Jensen Bjørn Jensen Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjorn.jensen@hitra.kommune.no 480 01 539 Ikke registrert
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Medlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 Ikke registrert
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 413 10 349 Ikke registrert
Bjørg Randi Brasøy Bjørg Randi Brasøy Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem bjorg.randi.brasoy@hitra.kommune.no 911 87 984 Ikke registrert
Andreas Brorstad Lervik Andreas Brorstad Lervik Rødt (R) Varamedlem andreas.brorstad.lervik@hitra.kommune.no 412 05 686 Ikke registrert
Sanja Jovic Sanja Jovic Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sanja.jovic@hitra.kommune.no 463 31 168 Ikke registrert
Ole Hofstad Eide Ole Hofstad Eide Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ole.hofstad.eide@hitra.kommune.no 453 92 691 Ikke registrert
Siv Mari Murvold Siv Mari Murvold Senterpartiet (SP) Varamedlem siv.mari.murvold@hitra.kommune.no 488 69 456 Ikke registrert
Tora Mellemsether Tora Mellemsether Senterpartiet (SP) Varamedlem tora.mellemsether@hitra.kommune.no 415 41 416 Ikke registrert
Trond Larsen Trond Larsen Senterpartiet (SP) Varamedlem trond.larsen@hitra.kommune.no 970 42 211 Ikke registrert
Anton Martin Andresen Anton Martin Andresen Senterpartiet (SP) Varamedlem anton.martin.andresen@hitra.kommune.no 484 91 730 Ikke registrert
Kåre Rømuld Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 Ikke registrert
Geir Samdahl Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert
Linn-Christin Jobotn Linn-Christin Jobotn Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem linn.christin.jobotn@hitra.kommune.no 924 18 612 Ikke registrert