eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20220601 01.06.2022 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220505 05.05.2022 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220310 10.03.2022 Utvalg for helse og omsorg 12:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20220202 02.02.2022 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20211214 14.12.2021 Utvalg for helse og omsorg 12:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20211130 30.11.2021 Utvalg for helse og omsorg 12:00 Hitra rådhus Møterom rådhuset
20211116 16.11.2021 Utvalg for helse og omsorg 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210901 01.09.2021 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210608 08.06.2021 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210415 15.04.2021 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210317 17.03.2021 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20210203 03.02.2021 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Fjernmøte iht. kommuneloven § 11-7 Teams
20210113 13.01.2021 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Fjernmøte iht. kommuneloven § 11-7 Teams
20201201 01.12.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201118 18.11.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201118 18.11.2020 Utvalg for helse og omsorg 13:30 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201020 20.10.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200914 14.09.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200616 16.06.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200518 18.05.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200210 10.02.2020 Utvalg for helse og omsorg 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200108 08.01.2020 Utvalg for helse og omsorg 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Leder tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Ann Bodil Kosberg Wingan Ann Bodil Kosberg Wingan Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ann.bodil.kosberg.wingan@hitra.kommune.no 941 50 322 Ikke registrert
Lars Erik Strand Vitsø Lars Erik Strand Vitsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.erik.strand.vitso@hitra.kommune.no 957 64 589 Ikke registrert
Jan Egil Handberg Jan Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Synnøve Aslaug Hanssen Synnøve Aslaug Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem synnove.hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Roger Magne Sørensen Roger Magne Sørensen Venstre (V) Varamedlem roger.magne.sorensen@hitra.kommune.no 915 37 123 Ikke registrert
Malin Helgebostad Monsø Malin Helgebostad Monsø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malin.monso@hitra.kommune.no 915 86 099 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Rødt (R) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 404 70 837 Ikke registrert
Malfrid Olava Knutshaug Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Høyre (H) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 Ikke registrert
Heidi Furuvik Heidi Furuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem heidi.furuvik@hitra.kommune.no 906 85 368 Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Marianne Østensen Marianne Østensen Høyre (H) Varamedlem marianne.ostensen@hitra.kommune.no 948 04 459 Ikke registrert